Расклад работы аб'яднанняў па інтарэсах і факультатыўных заняткаў

РАСКЛАД факультатыўных заняткаў на ІІ паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

Дзені час

правядзення

Клас

Прадмет

Назва

факультатыва

Настаўнік

Панядзелак,

12.00-12.30

1

 

Здаровы лад жыцця

Шакун Т.І.

Аўторак,

12.00-12.45

2

 

Мая Айчына/

Вытокі роднай мовы

Шакун Т.І.

Шэлег Н. І.

Аўторак,

14.50-15.35

6

 

Асновы эканамічных ведаў

Шакун Т.І.

Аўторак,

14.50-15.35

8

Матэматыка

Паўтараем матэматыку

Чыберына А.М.

Аўторак,

14.50-15.35

9

Руская мова

Секреты синтаксиса и пунктуации

Крот Н.М.

 

 

 

 

 

Серада,

13.55-14.40

4

Матэматыка

Матэматычная вясёлка

Шкудун В.С.

Серада,

14.50-15.35

6

Беларуская мова

Сакрэты словазмянення і формаўтварэння

Саротнік Ж.С.

Серада,

14.50-15.35

8

 

Вучымся жыць у міры і згодзе

Шапавал В.А.

 

 

 

 

 

 

Чацвер,

13.55-14.40

2

 

Творчая дзейнасць у асяроддзі праграміравання Scratch

Баранаў А.С.

Чацвер,

14.50-15.35

6

 

Мы – самі

Шакун Т.І.

 

 

 

 

 

Пятніца,

13.00-13.45

3

Беларуская мова

Вытокі роднай мовы

Вялічка С.М.

Пятніца,

13.55-14.40

7

Беларуская мова

Слова ў тэксце

Саротнік Ж.С.

Пятніца,

14.50-15.35

5

 

Мы – самі

Шакун Т.І.

Пятніца,

14.50-15.35

9

Матэматыка

Паўтараем матэматыку

Чыберына А.М.

 

 

 

 

 

Субота,

09.00-09.45

9

Беларуская мова

Складаны сказ без складанасці

 

Саротнік Ж.С.

Субота,

09.55-10.40

9

Гісторыя Беларусі

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

Шакун Т.І.

Субота,

10.50-11.35

9

 

Маё прафесійнае будучае

Саротнік Ж.С.

свернуть

Расклад факультатыўных заняткаў на першае паўгоддзе 2019/2020навучальнага года

Дзеньі час

правядзення

Клас

Прадмет

Назва

факультатыва

Настаўнік

Панядзелак,

13.55-14.40

2

Беларуская мова

“Вытокі роднай мовы”

Шэлег Н. І.

Панядзелак,

13.55-14.40

2

 

“ Мая Айчына”

Шакун Т.І.

Панядзелак,

14.50-15.35

6

 

“Вучымся жыць у міры і згодзе”

Шапавал В.А.

Панядзелак,

14.50-15.35

6

 

“Мы – самі””

Шакун Т.І.

         

Аўторак,

13.55-14.40

4

Матэматыка

“Матэматычная вясёлка”

Шкудун В.С.

Аўторак,

13.55-14.40

6

 

“Асновы эканамічных ведаў”

Шакун Т.І.

         

Серада,

14.50-15.35

6

Беларуская мова

“Сакрэты словазмянення і формаўтварэння””

Саротнік Ж.С.

Серада,

14.50-15.35

8

 

“Вучымся жыць у міры і згодзе”

Шапавал В.А.

Серада,

14.50-15.35

9

Матэматыка

“Паўтараем матэматыку”

Чыберына А.М.

         

Пятніца,

12.50-13.35

1

 

“Здаровы лад жыцця”

Шакун Т.І.

Пятніца,

13.55-14.40

7

Беларуская мова

“Слова ў тэксце”

Саротнік Ж.С.

Пятніца,

13.55-14.40

3

Беларуская мова

“Вытокі роднай мовы”

Вялічка С.М.

Пятніца,

13.55-14.40

2

Інфарматыка

“Творчая дзейнасць у асяроддзі праграміравання Scratch”

Баранаў А.С.

Пятніца,

14.50-15.35

5

 

“Мы – самі”

Шакун Т.І.

Пятніца,

14.50-15.35

8

Матэматыка

“Паўтараем матэматыку”

Чыберына А.М.

Пятніца,

14.50-15.35

9

Гісторыя Беларусі

“Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі”

Шакун Т.І.

Пятніца,

14.50-15.35

9

Беларуская мова

“Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы”

Саротнік Ж.С.

         

Субота,

09.00-09.45

9

Беларуская мова

“Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы”

Саротнік Ж.С.

Субота,

09.55-10.40

9

 

“Маё прафесійнае будучае”

Саротнік Ж.С.

Субота,

10.50-11.35

9

Руская мова

“Секреты синтаксиса и пунктуации”

Крот Н.М.

свернуть

Расклад работы аб'яднанняў па інтарэсах на 2019/2020 навучальны год

Дзень і час правядзення

Назва аб’яднання па інтарэсах

 

Прозвішча, імя,

імя па бацьку

кіраўніка гуртка

 

Панядзелак,

08.00-08.45

“Настольны тэніс”

Палазнік Анастасія Аляксандраўна

 

Серада,

08.00-08.45

“Настольны тэніс”

Палазнік Анастасія Аляксандраўна

 

Серада,

12.50-14.30

“Шахматны ўсянавуч”

Шэлег Наталля

Іванаўна

Аўторак, 15.45-16.30

“Валейбол”

Палазнік Анастасія Аляксандраўна

Чацвер,

15.45-16.30

“Баскетбол”

Палазнік Анастасія Аляксандраўна

Субота,

11.45-12.30

12.40-13.25

“Валейбол”

Палазнік Анастасія Аляксандраўна

“Баскетбол”

Палазнік Анастасія Аляксандраўна

свернуть